Board - History

2020 - 2021
  • Jochem Wennekes - Voorzitter
  • Tim Huggers - Secretaris
  • Emie Kattenpoel Oude Heerink - Penningmeester
  • Isa Veltmaat - Wedstrijdsecretaris
2019 - 2020
  • Natalie Nielsen - Voorzitter
  • Chris van der Stoop - Secretaris
  • Katharina Fitze - Penningmeester
  • Joly Ligtvoet - Wedstrijdsecretaris
2018 - 2019
  • Chris van der Stoop - Voorzitter
  • Mathijs van Oostrum - Secretaris & Wedstrijdsecretaris
  • Wouter Lensing - Penningmeester
2017 - 2018
  • Marysia Loots - Voorzitter
  • Ike Overbeek - Secretaris
  • Wouter Lensing - Penningmeester
  • Mathijs van Oostrum - Wedstrijdsecretaris
2016 - 2017
  • Lyan Vlaskamp- Voorzitter
  • Tahnee Smits - Penningmeester
  • Sanne Bruggink - Secretaris 
  • Andras Balkay - Wedstrijdsecretaris
  • Elroy ter Huurne - Interne Betrekkingen
  • Hans Penders - Externe Betrekkingen
2015 - 2016
  • Floor Englebert- Voorzitter
  • Marc Warmerdam - Penningmeester
  • Marlous de Witt - Secretaris 
  • Chantal van Veluwen - Wedstrijdsecretaris
2014 - 2015
  • Sanne Bruggink - Voorzitter
  • Marc Warmerdam - Penningmeester
  • Loes Wolters - Secretaris 
  • Madelynn Wansschers - Wedstrijdsecretaris
2013 - 2014
  • Elroy ter Huurne - Voorzitter
  • Antje Kreisel - Penningmeester (tot september 2013)
  • Marijke Broekhuis - Penningmeester (vanaf september 2013)
  • Monique van Kempen - Secretaris 
  • Michelle van der Stoel - Wedstrijdsecretaris 
2012 - 2013
  • Linda Meijer - Voorzitter
  • Antje Kreisel - Penningmeester (vanaf 11 oktober 2012, daarvoor Vice-voorzitter)
  • Ellis Bouwhuis - Secretaris 
  • Tahnee Smits - Wedstrijdsecretaris
  • Marijke Mencke - Algemeen Lid
2011 - 2012
  • Lieke Staal - Voorzitter (tot 19 juni 2012)
  • Lena Witte - Secretaris (tot 19 juni 2012)
  • Ulrich Sachs - Penningmeester (tot 11 oktober 2012)
  • Wytse Mensonides - Wedstrijdsecretaris (tot 19 juni 2012)
2010 - 2011
  • Marit Lintsen - Voorzitter
  • Marijke Mencke - Vice-Voorzitter
  • Anniek van der Aalst - Secretaris
  • Marc Warmerdam - Penningmeester
  • Wytse Mensonides - Wedstrijdsecretaris
2009 - 2010
  • Bianca Groen - Voorzitter
  • Marinke van Rijn - Vice-Voorzitter
  • Annette Stadman - Secretaris
  • Linda Meijer - Penningmeester
  • Robert Bartels - Algemeen lid
2008 - 2009
  • Hans Penders - Voorzitter
  • Annika Koch - Vice-Voorzitter
  • Jeske Krens - Secretaris
  • Tahnee Smits - Penningmeester
2007 - 2008
  • Susanne de Gooijer - Voorzitter
  • Brenda van der Linden - Vice-Voorzitter
  • Rienk Mud - Secretaris
  • Suzan de Goede - Penningmeester
  • Marion Kleizen - Tweede Penningmeester
2006 - 2007
  • Benjamin Groenewolt - Voorzitter
  • Jolanda van de Kooij - Vice-Voorzitter
  • Marinke van Rijn - Secretaris
  • Karen van Leeuwen - Penningmeester
2005 - 2006
  • Erwin Kroon - Voorzitter
  • Tomas Jansen - Secretaris
  • Karen van Leeuwen - Penningmeester
  • Anita Redder - Tweede Penningmeester
2004 - 2005
  • Bianca Groen - Voorzitter
  • Maurice Bosman - Vice-Voorzitter
  • Benjamin Groenewolt - Secretaris
  • Tomas Jansen - Penningmeester
2003 - 2004
  • Wytse Mensonides - Voorzitter
  • Gerard Rauwerda - Vice-Voorzitter
  • Menno Looijesteijn - Secretaris
  • Monique Huisman - Penningmeester
  • Hylke Joustra - Penningmeester
2002 - 2003
  • Gerard Rauwerda - Voorzitter
  • Marion Kleizen - Secretaris
  • Hylke Joustra - Penningmeester
2001 - 2002
  • Leontien Kalverda - Voorzitter
  • Peter Bouwmeester - Vice-Voorzitter
  • Stiana Sibon - Secretaris
  • Monique Huisman - Penningmeester
2000 - 2001
  • Hylke Joustra - Voorzitter
  • Leontien Kalverda - Secretaris
  • Berber Lettinga - Penningmeester
1999 - 2000
  • Sjoerd Woudstra - Voorzitter
  • David Hesseling - Vice-Voorzitter
  • Joost van den Boom - Secretaris
  • Jeroen Dral - Penningmeester
1998 - 1999
  • Bas Meys - Voorzitter
  • David Hesseling - Vice-Voorzitter
  • Frank Saarloos - Secretaris
  • Joost van den Boom - Penningmeester
1997 - 1998
  • Rob Tol - Voorzitter
  • Eric Heijink - Vice-Voorzitter
  • Laura Vogelaar - Secretaris
  • Jessie Meerbeek - Penningmeester
1996 - 1997
  • Inge Mewe - Voorzitter
  • Iwan Sanders - Vice-Voorzitter
  • Laura Vogelaar - Secretaris
  • Rob Tol - Penningmeester
1995 - 1996
  • Jorens Thomassen - Voorzitter
  • Inge Mewe - Vice-Voorzitter
  • Mariske de Wit - Secretaris
  • Gerben Heurneman - Penningmeester
1994 - 1995 from November
  • Marco Korbag - Voorzitter
  • Jorens Thomassen - Secretaris
  • Gerben Heurneman - Penningmeester
1994 - 1995 until November
  • Marco Korbag - Voorzitter
  • Inge Mewe - Vice-Voorzitter
  • Suzanne Bruns - Secretaris
  • Gerben Heurneman - Penningmeester
1993 - 1994
  • Herco Reinders - Voorzitter
  • Remke Rutgers - Vice-Voorzitter
  • Suzanne Bruns - Secretaris
  • Remko Flore - Penningmeester
1992 - 1993
  • Erik Coelingh - Voorzitter
  • Herco Reinders - Vice-Voorzitter
  • Inez van de Wolfshaar - Secretaris
  • Remko Flore - Penningmeester
1991 - 1992
  • Roel Nouws - Voorzitter
  • Erik Coelingh - Vice-Voorzitter
  • Renate Teuwsen - Secretaris
  • Remko Flore - Penningmeester
1990 - 1991
  • Roel Nouws - Voorzitter
  • Michel Steenkamer - Vice-Voorzitter
  • Renate Teuwsen - Secretaris
  • Jacques Togtema - Penningmeester
1989 - 1990
  • Ron Groenland - Voorzitter
  • Mirjam Teuwsen - Vice-Voorzitter
  • Nanette Raaymakers - Secretaris
  • Roel Nouws - Penningmeester
1988 - 1989
  • Leo Martinez - Voorzitter
  • Mirjam Teuwsen - Vice-Voorzitter
  • Nanette Raaymakers - Secretaris
  • Ron Groenland - Penningmeester
1987 - 1988
  • Remco Couwenberg - Voorzitter
  • Leo Martinez - Vice-Voorzitter
  • Nanette Raaymakers - Secretaris
  • Ron Groenland - Penningmeester
1986 - 1987
  • Peter Ragay - Voorzitter
  • Mirjam Oldenzeel - Secretaris
  • Remco Couwenberg - Penningmeester
  • Jan-Willem Meertens - Lid
1985 - 1986
  • Jan ten Wolde- Voorzitter
  • Guus Velders - Secretaris
  • Peter Ragay - Penningmeester
  • Margriet Offereins - Lid
1984 - 1985
  • Hans Kolmschate - Voorzitter
  • Max Kaspers - Secretaris
  • Marijke Leeuwenkamp - Penningmeester
  • Guus Velders - Lid
1983 - 1984
  • Wino Wammes - Voorzitter
  • Wim van Raaphorst - Secretaris
  • Charlotte Jansen - Penningmeester
  • Hans Kolmschate - Lid
1982 - 1983
  • Astrid van Wijk - Voorzitter
  • Wino Wammes - Secretaris
  • Eric Havinga - Penningmeester
  • Hans Kolmschate - Lid
1981 - 1982
  • Astrid van Wijk - Voorzitter
  • Wino Wammes - Secretaris
  • Eric Havinga - Penningmeester
  • Berend Puts - Lid
1980 - 1981
  • Berend Puts - Voorzitter
  • Marjon Gredt - Secretaris
  • Eric Havinga - Penningmeester
  • Astrid van Wijk - Lid
1979 - 1980
  • Berend Puts - Voorzitter
  • Harrie Kreuwel - Secretaris
  • Erik Ruben - Penningmeester
  • Astrid van Wijk - Lid
1978 - 1979
  • Frans Droste - Voorzitter
  • Harrie Kreuwel - Secretaris
  • Koen Jansen - Penningmeester
1977 - 1978
  • Frans Droste - Voorzitter
  • Harrie Kreuwel - Secretaris
  • Herman Bos - Penningmeester
1976 - 1977
  • Albert Oortgiesen - Voorzitter
  • Frans Droste - Secretaris
  • Jan Vrielink - Penningmeester
  • Marcel ... - Directeur Sportif
1975 - 1976
  • Albert Oortgiesen - Voorzitter
  • Frans Droste - Secretaris
  • Jan Vrielink - Penningmeester
  • Bernie ... - Directeur Sportif
1974 - 1975
  • Jeroen Soutberg - Voorzitter
  • Johan Sauer - Secretaris
  • Karel Daams - Penningmeester
1973 - 1974
  • Geert Wolters - Voorzitter
  • Klaas Altenburg - Vice-Voorzitter
  • Ted Yap - Secretaris
  • Jos Post - Penningmeester
  • Deny Smeets - Directeur Sportif
1972 - 1973
  • Peter Wieringa - Voorzitter
  • Rob de Way - Vice-Voorzitter
  • Ted Yap - Secretaris
  • Geert Wolters - Penningmeester
  • Deny Smeets - Directeur Sportif
1971 - 1972
  • Ko Vleugel - Voorzitter
  • Peter Wieringa - Secretaris
  • Rob de Way – Penningmeester
1970 - 1971
  • Ko Vleugel - Voorzitter
  • Peter Wieringa - Secretaris
  • Rob de Way – Penningmeester
1969 - 1970
  • Richard Schoonderwal - Voorzitter
  • Jan Schonewille - Secretaris / Penningmeester
  • Ko Vleugel – Wedstrijdsecretaris
1968 - 1969
  • Richard Schoonderwal - Voorzitter
  • Jan Schonewille - Secretaris / Penningmeester
  • Ko Vleugel – Wedstrijdsecretaris
1967 - 1968
  • Richard Schoonderwal - Voorzitter
  • Jan Schonewille - Secretaris / Penningmeester
  • Ko Vleugel – Wedstrijdsecretaris
1966 - 1967
  • Kees de Jonge - Voorzitter
  • Geert Kuipers – Secretaris / Penningmeester
  • Richard Schoonderwal – Wedstrijdsecretaris
1965 - 1966
  • Kees de Jonge – Voorzitter & Penningmeester
  • Gerard van Overloop – Secretaris
1964 - 1965
  • Pam Wolsink - Voorzitter
  • Gerard van Overloop – Secretaris
  • Kees de Jonge – Penningmeester
Foundingsdirectors
  • Pam Wolsink - Voorzitter
  • Gerard van Overloop – Secretaris
  • Geert Kuipers - Penningmeester